Ekologiczne halogeny led

Halogeny LED oraz naświetlacze ledowe to innowacyjny sposób na doskonałe oświetlenie. Dlaczego warto w nie zainwestować?

Energooszczędne lampy halogenowe LED

Halogen LED posiadają ekologiczne diody LED, które potrafią pobierać o 90% mniej energii od tej, która jest potrzebna w tradycyjnym oświetleniu. 

Stanowią ekologiczne źródła światła oparte o elektroluminescencję.

Dzięki temu nie tylko zaoszczędzimy na kosztach energetycznych, ale też przyczynimy się tym do ochrony środowiska. Montowane lampy z czujnikiem ruchu nie będą się świeciły non stop, lecz zostaną uruchomione dopiero w odpowiedniej sytuacji. 

Ekologiczny system sprawił, że energooszczędne halogeny i naświetlacze coraz częściej pojawiają się zarówno w przestrzeni publicznej jak i są kupowane do użytku prywatnego. 

Naświetlacz LED dający długotrwałe światło

Halogen LED możemy dostosować pod względem mocy do naszych potrzeb. Zaczynają się od 10W i kończą na sile nawet 200W. 

Długotrwałość lampy zapewniona jest nie tylko przez same energooszczędne diody, ale również właściwe zabezpieczenie całego sprzętu. 

Halogeny i naświetlacze nie przegrzewają się doprowadzając tym do usterek. Są bezpieczne w użytkowaniu, ponieważ nie dochodzi w nich do spięć. Nie emitują też promieniowania IR oraz UV. 

Diody mają żywotność około 50 tysięcy godzin, możemy więc cieszyć się ich funkcjonalnością przez lata. 

Od Ciebie będzie zależało jaka barwa światła będzie padać z lampy. Pośród możliwości znajdują się jasne i intensywne ledy oraz zimne zbliżone do naturalnego siwiała. Temperatura barwowa jest ważna, powinniśmy ją dobierać w zależności od tego jak długo człowiek będzie przebywał w jej otoczeniu. 

Łatwe w montażu naświetlacze LED

Podczas montażu możemy umieścić światło wewnątrz budynku, ale też zdecydować się na halogen LED zewnętrzny. Najczęściej stosowane są do oświetlenia dużych powierzchni, ale z powodzeniem mogą służyć też na małych przestrzeniach. 

Halogeny ledowe przystosowane do użytku zewnętrznego mają szczelną budowę, która nie pozwala na dostanie się do wewnątrz wilgoci. Są odporne na zmienne warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. 

Naświetlacze mogą posiadać obudowę z wbudowanym czujnikiem ruchu, który uruchomi światło jeżeli ktoś przejdzie w jego zasięgu. Tego typu oświetlenie może być systemem zabezpieczającym przed ewentualną kradzieżą lub służyć jako funkcjonalne oświetlenie podjazdu.

W zależności od modelu możemy wybrać mniejsze lub większe halogeny, które równie sprawnie umieścimy na podłożu lub zamontujemy na ścianie i suficie pomieszczenia. 

Zainwestuj w ekologię oraz funkcjonalność ledowego oświetlenia dzięki energooszczędnym halogenom i naświetlaczą. 

Redakcja homedelight.pl