Piękny zapach w samochodzie

Mężczyźni niezwykle starannie dbają o swoje samochody. Zarówno zewnątrz jak i wewnątrz, utrzymując je w czystości. Bardzo często myją swoje samochody, polerują, odkurzają ich wnętrza, przykładają się do tego bardzo dokładnie. Dlatego też ich samochody zawsze są bardzo zadbane i czyste. Bardzo ładnie w nich też pachnie a to dzięki temu, że inwestują w eleganckie zapachy do samochodów.

Jaki zapach wybrać?

Wybór zapachów do samochodów jest bardzo różnorodny. Takie zapachy można kupić w sklepach internetowych, na stacjach paliw, a także w supermarketach. Wybór jest tak duży, że można od niego dostać zawrotu głowy. Wśród zapachów do samochodów, królują takie esencje zapachowe jak: wanilia, pomarańcza, drzewo sandałowe. Można się jednak też natknąć na wiele wyjątkowych mieszanek zapachowych, które są niepowtarzalne. Mężczyźni bardzo często wybierają mocne, intensywne zapachy, zwykle jest to drzewo sandałowe. Taki zapach jest bardzo męski i idealne pasuje do męskich samochodów. Kobiety zaś zdecydowanie chętniej wybierają słodką wanilię lub owocowe zapachy.

Forma zapachów samochodowych

Zapachy do samochodu, dostępne są w kilku różnych wariantach. Najpopularniejsze z nich to papierowe kartoniki nasączone zapachem, dostępne w wielu różnych kształtach, kolorach i wielkościach. Zapachy te wiesza się na lusterku wewnątrz auta. Cena takiego zapachu zaczyna się już od 3zł.

Kolejną propozycją są wiszące woreczki zapachowe, w których znajdują się kuleczki nasączone zapachem. Woreczek ten również można powiesić na lusterku wewnątrz samochodu. Koszt zakupu woreczka zapachowego, to około 5zł.

Następną propozycją są szklane pojemniczki z uchwytem. Te pojemniczki pełne esencji zapachowej, montuje się na kratce nawiewu. Dzięki temu zawsze przy włączonej klimatyzacji czy nawiewie, w samochodzie będzie się unosił piękny i intensywny zapach, który odświeży wnętrze samochodu. Zapach w buteleczce, w zależności od jego wielkości może kosztować od 8zł-12zł.

Zapach do samochodu, trzeba dopasować do swoich potrzeb. Jedni wolą intensywniejsze zapachy, inni zaś wolą delikatne zapachy do samochodu. Najdelikatniejsze i najmniej trwałe, są kartonowe zapachy. W następnej kolejności są woreczki zapachowe, zaś szklane buteleczki z esencją zapachową, montowane na kratce nawiewu, są najbardziej intensywne i najbardziej trwałe, dlatego też są najdroższą propozycją w tej kwestii. Kiedy zapach przestanie wydzielać woń, wtedy należy go wymienić na nowy. Każdy samochód zasługuje na czyste i zadbane wnętrze, do tego pięknie pachnące.

Redakcja homedelight.pl