Nowoczesne baterie łazienkowe, które ułatwiają oszczędzanie wody

Nowoczesne technologie wykorzystywane w bateriach łazienkowych sprawiają, że stają się one ważnym elementem wyposażenia łazienki, wpływającym na jej komfort użytkowania oraz codzienne oszczędności. Eleganckie, trwałe, łatwe w czyszczeniu wykończenia podnoszą walory estetyczne pomieszczenia, ciesząc oko użytkowników przez lata.

Cala – stylowe baterie od marki Roca

Przeglądając katalogi zawierające baterie łazienkowe, warto zwrócić uwagę na znane marki z wieloletnim doświadczeniem w branży. Można liczyć, że przygotowane przez nie propozycje będą posiadać kreatywne rozwiązania, a wybór opcji zaspokoi nawet bardzo wymagających. Takim przykładem jest kolekcja Cala od Roca, przy pomocy której z powodzeniem wyposażysz całą łazienkę. 

Spośród innych rozwiązań wyróżnia ją cylindryczny, smukły korpus o długości zaledwie 38 mm, płynnie przechodzący w kształt wylewki. Całość podkreśla płaska rączka, dopasowana proporcjonalnie do całej baterii. To połączenie tworzy spójną, nowoczesną bryłę, która znajdzie zastosowanie w wielu współczesnych łazienkach.

W ofercie znajdziesz:

  • baterie umywalkowe sztorcowe w 3 wersjach wysokości,

  • baterię umywalkową podtynkową,

  • baterię bidetową sztorcową,

  • ścienne baterie wannowo-natryskowe oraz prysznicowe,

  • podtynkowe baterie wannowo-natryskowe i prysznicowe.

Dopełnieniem katalogu jest zestaw prysznicowy podtynkowy 3 w 1. Znajdują się w nim bateria z elementem podtynkowym, deszczownica Rainsense z ramieniem ściennym oraz słuchawka prysznicowa z wężem.

Niemal wszystkie rozwiązania (za wyjątkiem średniej baterii umywalkowej – ta jest tylko chromowana – oraz czarnego zestawu) występują w dwóch wariantach kolorystycznych – czarny mat lub chrom z powłoką Evershine®. 

Pierwsze z wykończeń powstało na bazie żywic poliestrowych i zapobiega korozji, przez co zachowuje kolor i strukturę powierzchni baterii przez lata. Ważną zaletą jest tutaj odporność pokrycia na działanie czynników zewnętrznych i promieniowania UV. Dzięki temu stylowa, zawsze modna czerń wniesie powiew luksusu do Twojej łazienki i zachowa swoje walory estetyczne na długo. Elektrolityczna powłoka Evershine® także cechuje się wysoką trwałością, dzięki czemu baterie pozostaną lśniące i gładkie na lata. Warto również podkreślić, że pokrycie to jest łatwe w czyszczeniu. Niezależnie więc, który wariant wybierzesz – jego estetyka będzie Cię cieszyć długi czas.Nowoczesne baterie łazienkowe

Nowoczesne rozwiązania

Każda bateria wyposażona jest w zintegrowany z wylewką perlator. Ten niewielki element pozwala zmniejszyć zużycie wody nawet o 60%. Dzięki temu oszczędzasz nie tylko zasoby środowiska, ale także pieniądze. Perlator jest łatwy w demontażu, więc szybko i łatwo go wyczyścisz. Ciekawym dodatkiem jest technologia Softturn zapewniająca płynność i pełną kontrolę regulacji strumienia wody. Wszystkie modele zostały wyposażone w głowice ceramiczne. Są one mniej narażone na pokrycie kamieniem oraz bardziej odporne na uszkodzenia. W rezultacie ich trwałość jest wyższa w porównaniu do modeli uszczelkowych. Na szczelność głowic ceramicznych producent udziela 10-letniej gwarancji.

Dopasuj baterie do swojej wizji łazienki

Dostępność dwóch tak różnych wariantów kolorystycznych sprawia, że baterie z kolekcji Cala z łatwością wpasowują się w aktualne trendy wystroju wnętrz. Modele czarne to ukłon w kierunku miłośników nowoczesności, klasy i elegancji. Sprawdzą się zarówno w łazienkach o kolorach pastelowych, jak i pełnych wyrazistych, kontrastujących ze sobą barw. Wykończenie chromowane natomiast jest rozwiązaniem ponadczasowym i uniwersalnym, pasującym do niemal każdego pomysłu na wnętrze.

Materiał zewnętrzny

Redakcja homedelight.pl